Tullintori

Olli Aro

OMI fysioterapeutti Selän liikekontrollin häiriöt Liikeanalyysit Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Matti Laukka

Osteopaatti Fysioterapeutti Työterveysfysioterapeutti Akupunktio matti.laukka@aktiivifysioterapia.fi

Ari Heinilä

OMI fysioterapeutti Podiatrinen fysioterapeutti Akupunktio ari.heinila@aktiivifysioterapia.fi

Henna Moskuvaara

Fysioterapeutti Työterveysfysioterapeutti Muusikoiden fysioterapia Purentafysioterapia ja kehonhallintaryhmät Lantionpohjan fysioterapia henna.moskuvaara@aktiivifysioterapia.fi

Petri Korhonen

OMI fysioterapeutti Purentafysioterapia Liikeanalyysit Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat) petri.korhonen@aktiivifysioterapia.fi

Petri Väyrynen

Terveystieteiden maisteri Podiatrinen fysioterapeutti petri.vayrynen@aktiivifysioterapia.fi

Lauri Korjus

Fysioterapeutti Liikeanalyysit olkapääkuntoutus ja yläraajafysioterapia Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat) lauri.korjus@aktiivifysioterapia.fi

Hervanta

Asta Flöjt Fysioterapeutti (McKenzie) Osteopaatti Personal trainer NLP master; terveys- ja terapiasuuntautunut asta.flojt@aktiivifysioterapia.fi

Emma Kostamo Fysioterapeutti Urheiluhieronta emma.kostamo@aktiivifysioterapia.fi

Pirkkala

Beatrice Silvestri-Hyrynen Terveystieteiden maisteri Fysioterapeutti Neurologinen Fysioterapia beatrice.sh@aktiivifysioterapia.fi

Olli Aro OMI fysioterapeutti Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Kaukajärvi

Pekka Salo Fysioterapeutti OMI-erikoistuva Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus Akupunktio pekka.salo@aktiivifysioterapia.fi

Asta Flöjt Fysioterapeutti (McKenzie) Osteopaatti Personal trainer NLP master; terveys- ja terapiasuuntautunut asta.flojt@aktiivifysioterapia.fi

Seinäjoki

Jutta Potila Fysioterapeutti Alaraajafysioterapia Liikeanalyysit jutta.potila@aktiivifysioterapia.fi

Suvi Huhtanen Fysioterapeutti Ylä-/Alaraajafysioterapia Liikeanalyysit  suvi.huhtanen@aktiivifysioterapia.fi

Lielahti

Pekka Salo Fysioterapeutti OMI-erikoistuva Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus Akupunktio

pekka.salo@aktiivifysioterapia.fi

Hierojat

Minna Keskifrantti Hieroja

Pasi Koho Hieroja / Urheiluhieroja

Ulla-Maija Rämänen Hieroja

Johdon assistentti / Sihteeri

Pia Hyörinen aktiivi@aktiivifysioterapia.fi