Tullintori

Olli Aro

OMI fysioterapeutti Selän liikekontrollin häiriöt Liikeanalyysit Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Matti Laukka

Osteopaatti Fysioterapeutti Työterveysfysioterapeutti Akupunktio matti.laukka@aktiivifysioterapia.fi

Ari Heinilä

OMI fysioterapeutti Podiatrinen fysioterapeutti Akupunktio ari.heinila@aktiivifysioterapia.fi

Henna Moskuvaara

Fysioterapeutti Työterveysfysioterapeutti Muusikoiden fysioterapia Purentafysioterapia ja kehonhallintaryhmät Lantionpohjan fysioterapia henna.moskuvaara@aktiivifysioterapia.fi

Petri Korhonen

OMI fysioterapeutti Purentafysioterapia Liikeanalyysit Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat) petri.korhonen@aktiivifysioterapia.fi

Petri Väyrynen

Terveystieteiden maisteri Podiatrinen fysioterapeutti petri.vayrynen@aktiivifysioterapia.fi

Lauri Korjus

Fysioterapeutti Liikeanalyysit olkapääkuntoutus ja yläraajafysioterapia Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat) lauri.korjus@aktiivifysioterapia.fi

Hervanta

Emma Kostamo

Fysioterapeutti / Urheiluhieroja  emma.kostamo@aktiivifysioterapia.fi

Henna Moskuvaara

Fysioterapeutti Työterveysfysioterapeutti Muusikoiden fysioterapia Purentafysioterapia ja kehonhallintaryhmät Lantionpohjan fysioterapia henna.moskuvaara@aktiivifysioterapia.fi

Kaukajärvi

Pekka Salo

OMI- Fysioterapeutti, Akupunktio, Urheilufysioterapia  pekka.salo@aktiivifysioterapia.fi

Lauri Korjus

Fysioterapeutti Liikeanalyysit olkapääkuntoutus ja yläraajafysioterapia Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat) lauri.korjus@aktiivifysioterapia.fi

Pirkkala

Olli Aro

OMI fysioterapeutti Selän liikekontrollin häiriöt Liikeanalyysit Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Beatrice Silvestri-Hyrynen

Fysioterapeutti, Ikäihmisten fysioterapia, Kela kuntoutus beatrice.sh@aktiivifysioterapia.fi

Lielahti

Pekka Salo

OMI- Fysioterapeutti, Akupunktio, Urheilufysioterapia  pekka.salo@aktiivifysioterapia.fi

Hierojat

Ulla-Maija Rämänen

Hieroja

Minna Keski-Frantti

Hieroja

Johdon assistentti

Pia Hyörinen

Sihteeri / johdon assistentti aktiivi@aktiivifysioterapia.fi