Tullintori

Ari Heinilä

Podiatrinen fysioterapeutti

OMI fysioterapeutti

Akupunktio

ari.heinila@aktiivifysioterapia.fi

Petri Korhonen

OMI fysioterapeutti

Purentafysioterapia

Liikeanalyysit

Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat)

petri.korhonen@aktiivifysioterapia.fi

Matti Laukka

Osteopaatti

Fysioterapeutti

Työterveysfysioterapeutti

Akupunktio

matti.laukka@aktiivifysioterapia.fi

Petri Väyrynen

Terveystieteiden maisteri

Podiatrinen fysioterapeutti

petri.vayrynen@aktiivifysioterapia.fi

Henna Moskuvaara

Fysioterapeutti

Työterveysfysioterapeutti

Muusikoiden fysioterapia

Purentafysioterapia ja kehonhallintaryhmät

Lantionpohjan fysioterapia

henna.moskuvaara@aktiivifysioterapia.fi

Lauri Korjus

Fysioterapeutti

Liikeanalyysit

olkapääkuntoutus ja yläraajafysioterapia

Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat)

lauri.korjus@aktiivifysioterapia.fi

Olli Aro

OMI fysioterapeutti

Selän liikekontrollin häiriöt

Liikeanalyysit

Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus

olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Hervanta

Asta Flöjt

Fysioterapeutti (McKenzie)

Osteopaatti

Personal trainer

NLP master; terveys- ja terapiasuuntautunut

asta.flojt@aktiivifysioterapia.fi

Emma Kostamo

Fysioterapeutti

Urheiluhieronta

emma.kostamo@aktiivifysioterapia.fi

Härmälä

Beatrice Silvestri-Hyrynen

Terveystieteiden maisteri

Fysioterapeutti

Neurologinen Fysioterapia

beatrice.sh@aktiivifysioterapia.fi

Olli Aro

OMI fysioterapeutti

Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus

olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Kaukajärvi

Pekka Salo

Fysioterapeutti OMI-erikoistuva

Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus

Akupunktio

pekka.salo@aktiivifysioterapia.fi

Asta Flöjt

Fysioterapeutti (McKenzie)

Osteopaatti

Personal trainer

NLP master; terveys- ja terapiasuuntautunut

asta.flojt@aktiivifysioterapia.fi

Seinäjoki

Jutta Potila

Fysioterapeutti

Alaraajafysioterapia

Liikeanalyysit

jutta.potila@aktiivifysioterapia.fi

Suvi Huhtanen

Fysioterapeutti

Ylä-/Alaraajafysioterapia

Liikeanalyysit

suvi.huhtanen@aktiivifysioterapia.fi

Lielahti

Pekka Salo

Fysioterapeutti OMI-erikoistuva

Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus

Akupunktio

pekka.salo@aktiivifysioterapia.fi

Hierojat

Minna Keskifrantti

Hieroja

Pasi Koho

Hieroja / Urheiluhieroja

Ulla-Maija Rämänen

Hieroja

Johdon assistentti / Sihteeri

Pia Hyörinen

aktiivi@aktiivifysioterapia.fi