Tullintori

Olli Aro

OMI fysioterapeutti
Selän liikekontrollin häiriöt
Liikeanalyysit
Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Matti Laukka

Osteopaatti / Fysioterapeutti Työterveysfysioterapeutti
Akupunktio matti.laukka@aktiivifysioterapia.fi

Ari Heinilä

OMI fysioterapeutti
Podiatrinen fysioterapeutti
Akupunktio ari.heinila@aktiivifysioterapia.fi

Henna Moskuvaara

Fysioterapeutti / Työterveysfysioterapeutti
Muusikoiden fysioterapia
Purentafysioterapia
Kehonhallintaryhmät
Lantionpohjan fysioterapia
henna.moskuvaara@aktiivifysioterapia.fi

Petri Korhonen

OMI fysioterapeutti
Purentafysioterapia
Tinnituksen kuntoutus
Liikeanalyysit
Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat) petri.korhonen@aktiivifysioterapia.fi

Petri Väyrynen

Terveystieteiden maisteri
Podiatrinen fysioterapeutti
petri.vayrynen@aktiivifysioterapia.fi

Lauri Korjus

Fysioterapeutti
Liikeanalyysit
Olkapääkuntoutus ja yläraajafysioterapia Kuormittumisen ja palautumisen analyysit (firstbeat) lauri.korjus@aktiivifysioterapia.fi

Eeva Hyytiäinen

Fysioterapeutti
Musiikkipedagogi
FM Muusikoiden fysioterapia
eeva.hyytiainen@aktiivifysioterapia.fi

Hervanta

Milla Järvinen

Fysioterapeutti
Pre- ja postoperatiivinen fysioterapia 
Yläraajafysioterapia
 milla.jarvinen@aktiivifysioterapia.fi

Kaukajärvi

Pekka Salo

OMI- Fysioterapeutti
Akupunktio
Urheilufysioterapia
Pre- ja postoperatiivinen fysioterapia 
pekka.salo@aktiivifysioterapia.fi

Pirkkala

Olli Aro

OMI fysioterapeutti
Selän liikekontrollin häiriöt
Liikeanalyysit
Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus 
olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Beatrice Silvestri-Hyrynen

Terveystieteiden maisteri /Fysioterapeutti
Ikäihmisten fysioterapia
Kela-kuntoutus 
beatrice.sh@aktiivifysioterapia.fi

Hierojat

Ulla-Maija Rämänen

Hieroja

Minna Keskifrantti

Hieroja

Toimistoassistentti

Pia Hyörinen