Tullintori

Olli Aro

Olli Aro

OMI fysioterapeutti
Selän liikekontrollin häiriöt
Liikeanalyysit
Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus
olli.aro@aktiivifysioterapia.fi

Ari Heinilä

Ari Heinilä

OMI fysioterapeutti
Jalkaterä ja alaraajafysioterapia
Akupunktio
ari.heinila@aktiivifysioterapia.fi
Petri Korhonen

Petri Korhonen

OMI fysioterapeutti /Purentafysioterapia /
Tinnituksen kuntoutus / Liikeanalyysit
Kuormittumisen ja palautumisen analyysit
petri.korhonen@aktiivifysioterapia.fi
Lauri Korjus

Lauri Korjus

Fysioterapeutti
Liikeanalyysit
Olkapääkuntoutus ja yläraajafysioterapia Kuormittumisen ja palautumisen analyysit
lauri.korjus@aktiivifysioterapia.fi
Matti Laukka

Matti Laukka

Osteopaatti / Fysioterapeutti
Työterveysfysioterapeutti
Akupunktio
matti.laukka@aktiivifysioterapia.fi
Henna Moskuvaara

Henna Moskuvaara

Fysioterapeutti / Työterveysfysioterapeutti
Muusikoiden fysioterapia
Purentafysioterapia
Kehonhallintaryhmät
Lantionpohjan fysioterapia
henna.moskuvaara@aktiivifysioterapia.fi
Petri Väyrynen

Petri Väyrynen

Terveystieteiden maisteri
Jalkaterä ja alaraajafysioterapia
petri.vayrynen@aktiivifysioterapia.fi
Eeva Hyytiäinen

Eeva Hyytiäinen

Fysioterapeutti
Musiikkipedagogi
FM Muusikoiden fysioterapia
eeva.hyytiainen@aktiivifysioterapia.fi

Hervanta

Milla Järvinen

Milla Järvinen

Fysioterapeutti
Pre- ja postoperatiivinen fysioterapia
Yläraajafysioterapia
milla.jarvinen@aktiivifysioterapia.fi

Kaukajärvi

Pekka Salo

Pekka Salo

OMI- Fysioterapeutti
Akupunktio
Urheilufysioterapia
Pre- ja postoperatiivinen fysioterapia
pekka.salo@aktiivifysioterapia.fi

Pirkkala

Olli Aro

Olli Aro

OMI fysioterapeutti
Selän liikekontrollin häiriöt
Liikeanalyysit
Pre- ja postoperatiivinen kuntoutus
olli.aro@aktiivifysioterapia.fi
Beatrice Silvestri-Hyrynen

Beatrice Silvestri-Hyrynen

Terveystieteiden maisteri /Fysioterapeutti
Ikäihmisten fysioterapia
Kela-kuntoutus
beatrice.sh@aktiivifysioterapia.fi

Hierojat

Ulla-Maija Rämänen

Ulla-Maija Rämänen

Hieroja
Minna Keskifrantti

Minna Keskifrantti

Hieroja

Toimistoassistentti

Pia Hyörinen

Pia Hyörinen